FAQ

Nikdy jsme se nefotili. Poradíte si s námi ?

Tohle slýchám velmi často. A ano, poradím si, není se čeho bát :) Rozumím Vašim obavám z focení a je mou prací Vás uvolnit, navést, rozesmát abychom nafotili co nejlepší a nejupřímnější fotky.

Kolik fotek dostaneme ?

Z klasické 1 hodinové session dostanete ty nejpovedenější fotky. S jistotou jich bude nejméně 50.
Ze svatby potom dostanete 300-800 fotek. Záleží na počtu focených hodin, programu i počtu hostů.

Fotíte i miminka ?

Ano a moc ráda. Pokud jde o novorozená miminka, fotím nejčastěji v pohodlí Vašeho domova, kde se miminko cítí bezpečně a Vy komfortně. Miminka nevážu do uzlíčků a nearanžuji do košíčků.

Kde najdu ceník ?

Ceník veřejně nenajdete. Ceny posílám na požádání zprávou či e-mailem. Použít můžete také kontaktní formulář v záložce - "CONTACT"

Co si obléct na focení ?

Obecně doporučuji oblečení v neutrálních barvách bez výrazných vzorů nebo potisků. Pokud si nebudete vědět rady, vezměte toho více a já Vám s výběrem před focením pomůžu.
Konkrétní tipy na oblečení se dozvíte v záložce - INFO - "Co si obléct ?"

Kde fotíte ?

Mohu za Vámi dorazit kamkoli v ČR i zahraničí. Fotit můžeme v přírodě, ve městě, u Vás doma nebo v pronajatém ateliéru. Vždy záleží, jaké fotky si přejete.

Fotíte produkty ?

Ano, baví mě rozmanitost práce fotografa a produkty jsou vedle portrétů obrovská, ale také příjemná změna. Pokud budete mít zájem o ukázku mých produktových fotografií, nebojte se mi napsat.